מה קורה שהתריס מתקלקל

מה קורה שהתריס החשמלי מפסיק לעבוד ,המנוע לא עובד והתריס לא עולה למעלה או יורד למטה .

שלב ראשון הירגעו פיתחו אינטרנט והחליטו האם אתם מעוניינים בתיקון התריס או החלפתו

אם החלטתם להחליף את התריס ישנם כמה אופציות תריס מעץ או תריס אלומיניום רצוי אלומיניום בגלל בלאי החומר אלומיניום עמיד בפני נזקים ובטיחותי יותר כנגד פריצות .

אם החלטתם לתקן את התריס פיתחו אינטרנט וחפשו שיפוצניק תריס חשמלי אשר נראה לכם אמין ויעיל אפשר לראות זאת אפילו על פי האתר האינטרנט שלו אם האתר מושקע והתוכן נראה לכם איכותי צלצלו ואפשרו לו לקבוע לכם הצעת מחיר, רצוי לדעת מה התקלה המדויקת לפני קביעת הפגישה כך תוכלו להימנע מהלא צפוי בעת הפגישה בעצם כך שתדעו את התקלה המדויקת תחסכו זמן ואפילו כסף .

אחת הבעיות הנפוצות הנגרמות עם השנים היא התרופפות התושבות עקב מזג האוויר לעיתים שמש חזקה גורמת לתושבות העשויות מפלסטיק להתכלות השלבים שיושבים על התושבות נופלים ונוצר חור בתריס .

החלפת התושבת קורה אחד לכמה שנים לפעמים רצוי להחליף את כל התושבות פעם אחת בכמה שנים לכן רצוי אלומיניום תושבות אלומיניום עמידות יותר .

לעיתים אינם התושבות אלו שתקולות אלה פשוט נקרעה הרצועה לעיתים זה קורה מכך שהמנוע גדול מידי עבור התריס אם אכן נקרעה הרצועה התיקון שזול יותר ממנוע תקול ולכן רצוי שבעל מקצוע יבדוק את התקלה בביקור הבית שלו.

אם אתם שוקלים להחליף את התריסים כדי להתייעץ אם בעל מקצוע לפני החלפת התריס

צריך לבדוק אם החלון מתאים לתריס חשמלי או חלון הזזה רצוי להתייעץ אם שיפוצניק לפני בחירת התריסים מומלץ גם לברר אם יש אחריות על התריס החשמלי(המוצר) ועל עבודת ההתקנה גם כן כדי להתייעץ אם כמה בעלי מקצוע.

תיקון תריס חשמלי הביצוע המוצלח

רצוי להתייעץ אם בעלי מקצוע לגבי עלויות המנוע לתריס החשמלי בגלל שזה המרכיב העיקרי והחשוב ביותר .אחריות לתריס חשמלי עשויה להיות בין 3 ל-5 שנים ומדובר על אחריות על המוצר בלבד רצוי לבדוק מה האחריות גם על ביצוע ההתקנה אם קיימת בקשו מהמתקין את כל הניירת ושימרו עליה בקפידה על מנת שלא יצוצו בעיות או הפרשים בתיאום הצפיות מול המתקין .

תריס חשמלי תיקון המנוע המשתלם ביותר

· חשוב לזכור אם יש תקלה במנוע התריס יש לקרוא לטכנאי מוסמך ולא לנסות לתקן לבד .

· חשוב לזכור בעל מקצוע מוסמך לא יציע גם את הכי זול בשוק אל אף עבודה או תיקון בעל אחריות יהיה שווה הרבה יותר

· רוב המחירים על תיקון התריס החשמלי אינם גבוהים יחסית לתיקון מכשיר חשמלי גדול מימדים

· בתריס החשמלי ישנם גם רצועות ותיקון רצועה יכול לעלות גם כמה מאות שקלים לעומת תיקון מנוע אשר עלול להגיע לבין אלף לכמה אלפי שקלים

· בחירת מנוע איכותי תמעיט בהרבה את עלויות התיקון ותדירותו.