אנחנו נושמים לרווחה, עשינו את זה, השיפוץ כמעט ונגמר עכשיו כל מה שאנחנו צריכים זה לבחור את הברזים לכיור, להתקין אותם ולהתפעל מהבית שלנו שנראה כמו חדש.

הבחירה בברזים למטבח אינה קלה כפי שהיא נראית יש לקחת בחשבון גורמים רבים. בנוסף האפשרויות רבותכלכך שיש לעשות חושבים היטב לפני שבוחרים את הברזים למטבח המתאימים לכם.

אבל איך מחליטים איזה ברזים לבחור? טוב, לכאורה נראה שמדובר בשאלה מגוחכת, הרי זה רק ברזים, יוצאים מהם מים, מה זה כבר משנה באיזה ברזים מדובר?

מתברר, שזו דווקא שאלה חשובה. התשובה שתתנו תקבע האם תסבלו מכאביי גב כל פעם שתסיימו לשטוף כלים או לא. זו התשובה שתחליט האם יהיה לכם קל לנקות את השיש, את הסירים ואת הירקות, או לא.

גובה הברז, הגמישות שלו, עוצמת המים כל אלו הם אלמנטים שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים אילו ברזים יקשטו את המטבחים שלנו.כדי לתת מענה טוב לדרישות הלקוחות חמת מקלחונים מציעה מגוון רחב של ברזים למטבח מסוגים שונים.

באופן אישי סוג הברזים למטבח החביבים עליי הם הברזים למטבח עם המזלף הנשלף. הקלות שבה ניתן לשטוף את הכיור ואת השיש פשוט מדהימה. הדבר גם מאפשר למלא סיר במים בלי לדחוף אותו לכיור, מכיוון שהפיה יכולה להגיע אל הסיר.

סוג נוסף של ברזים למטבח טובים הם ברזים שניתן להזיז את הפיה שלהם. היכולת להזיז את הפיה מבטיחה שכאשר הכיור עמוס, עדיין יהיה אפשר לשים רק עוד קצת כלים, בלי שהברז יפריע. באותו אופן, הזזת הפיה מאפשרת חילוץ נוח של הכלים ממעמקיי הכיור. הזזת הפיה מצד לצד מאפשרת למים להגיע לכל הצדדים של הכיור ובכך להקל בניקיון שלו.

שדרוג נוסף של ברזים הם הברזים למטבח עם סוללה היוצאת מהקיר. ברזים אלו טובים מכיוון שכך השייש מתחת לברז פנוי, ובדרך כלל גם יש מספיק מקום לשים משהו על הברז עצמו. מעל ומתחת לברז הם המקומות האידאלים לשים את הסקוץ' המטלית והמגב של השיש, כדי שלא ילכו לאיבוד או יפלו לכיור.

ניתן לראות שיש מבחר גדול של ברזים למטבח וכל ברז עונה על צרכים שונים. מומלץ להבחין מה הם הצרכים שלכם ואיך הם ימומשו באופן הטוב ביותר, לפני שאתם עושים את ההחלטה איזה ברז לקנות.

אתר מקלחון מציע לכם סקירה של הסוגים השונים של הברזים למטבח הקיימים על מנתשתעשו אתה ההחלטה הטובה ביותר.